Ankara Yılbaşı Programları 2024

X
Karikatür Bi Kafe Eryaman Yılbaşı Programı 2023

Karikatür Bi Kafe Eryaman Yılbaşı Programı 2023

Eryaman’da sürprizi bol eğlencesi bol bir yılbaşı kutlaması için Karikatür Bi Kafe sizleri bekliyor… Grup B12 ile en sevdiğimiz şarkıları canlı canlı dinlerken oryantal gösterileri ile eğlencemiz katlanacak.
Vip Golden Eryaman Yılbaşı Programı 2023

Vip Golden Eryaman Yılbaşı Programı 2023

Ankara’nın 2023’e merhaba derken en eğlenceli programlarından biri bu yıl da tabi ki Vip Golden Eryaman’da gerçekleşecek. Kızılcahamamlı Ahmet, Murat Ülger ve Kubilay Metin‘le canlı müziğin, keyfine bakarken Fasıl, zenne, oryantal ve DJ ile unutulmaz anlara tanık olacağız.
Mazi Kahvesi Eryaman Yılbaşı 2022

Mazi Kahvesi Eryaman Yılbaşı 2022

Güzel sesi ise dinleyenleri büyüleyen Aysel Yakupoğlu ve özgün sahne performansıyla göz dolduran Barış Çetin 31 Aralık gecesi Mazi Kahvesi VIP Şubesinde sizlerle buluşuyor. Mazi Kahvesi’nin özel mutfağından çıkan lezzetler ve güzel bir eğlence için rezervasyon yaptırmakta geç kalmayın.
Meriç Restaurant Eryaman Yılbaşı 2022

Meriç Restaurant Eryaman Yılbaşı 2022

Meriç Et & Balık Restaurant, Eryaman’da şahane bir eğlence ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. 2022 yılbaşı eğlencesine özel sahnede Duygu Karakuş ve Asena Bilge Atalay‘la müziğe doyacak, oryantal showlarla bol bol eğleneceğiz.
VIP Balo Salonu Eryaman Yılbaşı 2022

VIP Balo Salonu Eryaman Yılbaşı 2022

VIP Balo Salonu 2022’i karşılayacağımız yılbaşı gecesi Eryaman’da dopdolu bir programla konuklarını ağırlayacak. Rahmi Narin’le başlayacak eğlence Eren Buğdaylı, Zeynep Hazal Demiralp, Oryantal Lena, Udi Tunç ve DJ Performansları ile coştukça coşacak.
Dansın, kahkahaların, müziğin hiç kesilmeyeceği gecede birlikte eğlenip yeni yılı birlikte karşılayacağız. Eryaman’da her yıl en konuşulan yılbaşı eğlencelerinin adresi olan VIP Balo’da yerinizi almak için geç kalmayın…
VIP Balo Salonu Eryaman Yılbaşı 2020

VIP Balo Salonu Eryaman Yılbaşı 2020

Yılın son gecesinde Eryaman’ın en coşkulu, en eğlenceli yılbaşı kutlamasında Vip Balo Salonlarında buluşalım…  Serdar Şimşek ve Narin’in  sahne performansları eşliğinde 2020’yi hep birlikte karşılayalım.
Alkol sizden servis bizden konseptimizle isteyen konuklarımızın yanlarında getirdikleri alkollü içecekler ekibimiz tarafından masanıza servis edilecektir. Geçmiş bir yılın stresinden, yorgunluğundan arınmak, kaliteli ve şık bir ortamda yanınızda sevdiklerinizle 2020’yi karşılamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Ankara 2024 Yılbaşı Etkinlikleri Vitrini

Alvis Tour Ankara Yılbaşı 2024
Program Ekle
Akman Premium Hotel Ankara 2024 Yılbaşı Programı

Bu
Sayfayı
Paylaş

WhatsApp ile Paylaş Facebook ile Paylaş