Ankara Yılbaşı Programları 2023

X
Alacaatlı Et Restaurant Yılbaşı Programı 2023

Alacaatlı Et Restaurant Yılbaşı Programı 2023

Çayyolu’nun keyifli mekanlarından Alacaatlı Et Restaurant by Nurullah Usta, 2023 yılbaşı gecesinde geçmişten günümüze eşsiz şarkılarıyla Grup Gündoğarken ‘i sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.
Evren Restaurant Cinnah Yılbaşı 2023

Evren Restaurant Cinnah Yılbaşı 2023

Evren Restaurant Cinnah’ta 2023’e muhteşem sahne performanslarıyla girebileceğiniz bir program hazırladı. Her sene birbirinden güzel eğlencelere imza atan Evren Restoran, bu yıl da şahane bir eğlenceyle sizlerle olacak.
31 Aralık gecesi Evren Restaurant’ta Derviş Doğan ve Gurbet Doğan’ın sesiyle kulaklarımızın pasının silinecek, oryantal showla yılbaşının coşkusuna katılacağız. Sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek bu eğlencede yılbaşına yakışır da bir menü servis edilecek.
Vip Golden Eryaman Yılbaşı Programı 2023

Vip Golden Eryaman Yılbaşı Programı 2023

Ankara’nın 2023’e merhaba derken en eğlenceli programlarından biri bu yıl da tabi ki Vip Golden Eryaman’da gerçekleşecek. Kızılcahamamlı Ahmet, Murat Ülger ve Rahmi Narin‘le canlı müziğin, keyfine bakarken Fasıl, zenne, oryantal ve DJ ile unutulmaz anlara tanık olacağız.
Royal & Palmiye Eğlence Restoran Batıkent Yılbaşı 2023

Royal & Palmiye Eğlence Restoran Batıkent Yılbaşı 2023

Her yıl birbirinden güzel programlarla yeni yılı karşılayan Royal & Palmiye Batıkent ‘te 2023 yılbaşı partisi için rezervasyonlar başladı. Yüksel Didikoğlu, Birsen Kavut ve Ankaralı Cem‘in sahne alacağı bol sürprizli gecede eğlencenin sesi hiç kısılmayacak.
Komşu Restaurant Farabi Yılbaşı 2023

Komşu Restaurant Farabi Yılbaşı 2023

Yılbaşında Komşu’da buluşalım… Ankara’nın keyifli ve lezzetli duraklarından Komşu Restaurant Farabi, yılbaşında güzel bir programla 2023’e merhaba diyecek.
Club Leylaa Yılbaşı 2023

Club Leylaa Yılbaşı 2023

Yılbaşında eğlencenin nabzı Club Leylaa’da atıyor… Her sene yeni yılı karşılamanın en keyifli alternatiflerinden birini sunan Club Leylaa bu yıl da beklentilerin üzerine çıkmaya hazırlanıyor.
Serdar Şimşek ile Orkestrası, Hüsne Ozan ve Görkem Gürlevik’in muhteşem canlı performanslarını izleyeceğimiz eğlencede sürprizler, danslar ve eğlence durmaksızın devam edecek.

Ankara 2023 Yılbaşı Etkinlikleri Vitrini

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hilton Garden Inn Ankara 2023 Yılbaşı
Hotel Samm Ankara Yılbaşı Programı 2023
Sheraton Otel Ankara 2023 Yılbaşı Programı
Ataköşk Otel Yılbaşı Akara 2023
Saruhan Web

Bu
Sayfayı
Paylaş

WhatsApp ile Paylaş Facebook ile Paylaş